KRUHOVÉ TRÉNINKY, PEVNÉ TĚLO, VELKÉ MÍČE

– v těchto lekcích se propojí funkční trénink s kondičním cvičením, využíváme závěsný systém, BOSU, velké míče a jiné náčiní, které Vám zpevní a vytvarují postavu snů, aktivace středu těla, posilování břicha.

ENERGY AEROBIC, DANCE AEROBIC

– kondiční lekce spojené s posilováním břišních svalů. Zaručuji, že na konci lekce nezůstane na vašem těle jediné místo suché 😀 V hlavní části jde o propojení tance a aerobiku, lekce je nabitá hudbou, endorfiny a skvělou atmosférou. Někdy na lekci využívám i posilovací pomůcky (gumy, činky) Na závěr je třeba se protáhnout 🙂 Prostě super nářez!!!

PILATES

– je metoda vhodná, bezpečná a účinná pro udržování tělesné kondice v jakémkoliv věku. Je opravdu vhodná pro každého, jelikož má rehabilitační účinky. Pilates vyžaduje vaši plnou koncentraci, ale na oplátku přináší fantastické výsledky. Pod správným vedením můžete za minimální čas dosáhnout maximálních výsledků a není přitom nutné trávit hodiny cvičením. Lze využívat i pomůcek.

JEMNÁ JÓGA

– lekce pomalého klidného cvičení se snadným, nenáročným průběhem. Lekce je plná jednoduchých protahovacích ásan, kdy se důraz klade na dech, správnost provedení a dle možností výdrž v každé pozici. Mezi pozice jsou zařazovány krátké pauzy pro zklidnění, kdy pozice doznívá a zvyšují se její účinky.

Lekce je vhodná i pro úplné začátečníky

SPIRÁLNÍ STABILIZACE PÁTEŘE - SM SYSTÉM

– jde o léčbu a prevenci bolestí zad pomocí elastického lana pro všechny věkové kategorie. Jde o prevenci vzniku chabého a skoliotického držení těla, těžkých poruch svalové balance, chybné koordinace chůze a běhu, degenerace páteře a velkých kloubů při sedavém způsobu života jak u dětí, tak dospělých.

POWERJÓGA

– moderní pojetí cvičení jógy přizpůsobené západnímu a evropskému životnímu stylu. Systém cvičení, určený pro širokou veřejnost, jež se nechce věnovat jen meditaci a náročným jogínským pozicím. Při tomto komplexním pojetí procvičíte celé tělo, koncentrujete se, zpevníte svalstvo a vzápětí přichází protažení a uvolnění těla. Vše je podporováno hlubokým a pravidelným dechem, který tělo zahřívá.

HORMONÁLNÍ JÓGA

– Hormonálním jógová terapie je koncept ucelené sestavy, jejíž autorkou je brazilská jógová terapeutka, profesorka filosofie a psychologie Dinah Rodriguez. Jedná se o unikátní sestavu cviků vycházející z hatha jogy, kundalíny jogy a specialních tibetských technik cirkulace energie. Díky jedinečnému propojení těchto technik dochází u praktikujících žen k výsledkům, jež prosluly po celém světě. Hormonální jóga je stvořena pro ženy, které se potýkají s problémy způsobenými hormonální nerovnováhou. Princip této terapie spočívá v kombinaci dynamických ásan, práce s dechem a reaktivací, harmonizací tvorby ženských hormonů – ESTROGENU a PROGESTERONU. V důsledku čehož pomáhá ženám zmírnit či odstranit nepříjemné symptomy doprovázející období menopauzy. Pomáhá ale také ženám, které trpí PMS (pre menstruační syndrom), bolestivou či nepravidelnou menstruací, nebo ztrátou menstruace po vysazení hormonální antikoncepce, polycistickými vaječníky či funkční sterilitou.

Na semináři se společně naučíme a podrobně si vysvětlíme celou sestavu Hormonální jógové terapie. Dá se snadno zapamatovat a každá žena je schopná po absolvování semináře cvičit bezpečně a v souladu s potřebami svého těla, v pohodlí domova. Sestavu Hormonální jógy zvládne pod vedením certifikované lektorky každá z Vás i bez předchozích znalostí jogy.