Jitka Pokorná – osobní trenér, výživa, power+stretchjoga, pilates, fitness lekce, spirální stabilizace, výživa

Social

Vítám Vás na mých stránkách 🙂 Napíši něco málo o mě.

Pohyb jsem začala pořádně vnímat až na studiích VUT Brno, kde byla povinná tělovýchova a tam jsem se poprvé setkala se cvičením aerobiku. Bavilo mě to:-)

Moje první krůčky v oboru, který jsem si vybrala jako svoje zprvu hobby a později jako svoji milovanou práci, mě vedly k lekcím aerobiku, bodystylingu a stepů v Brně. V roce 2006 jsem si udělala licenci aerobiku v AC Fitness v Brně u Hany Toufarové a od té doby jsem prošla spoustou lekcí v Brně zaměřených na posilování celého těla až k tanečním formám aerobiku a k vedení kurzů aerobiku pro děti v Brně i v Židlochovicích.

Jako kompenzaci jsem od roku 2007 začala zprvu sama cvičit powerjogu, prošla jsem školením v Praze u Vaška Krejčíka a posléze jsem k této formě cvičení začala vést své klientky i v Brně:-) K tomu se naskládaly další druhy jogy jako dancejoga, jóga pro těhotné, jóga pro zdraví, ashtanga vinyása jóga.

Od roku 2009 jsem začala cvičit pilates ve studiích v Brně. Roku 2012 jsem zdárně prošla kurzem „Intenzive matwork program“ v pražském studiu Pilatesbody Hany Hofrichtrové. Postupně jsem získávala další informace o postuře lidského těla v praxi, kdy jsem začala vést i individuální lekce s klienty.

Roku 2013 jsem prošla kurzem SMSystém v Brně (funkční stabilizace a mobilizace páteře) Tuto formu cvičím individuálně s klienty, kteří mají doporučenou rehabilitační metodu kvůli sedavému zaměstnání a modernímu způsobu života (bolesti páteře, bolest hlavy, nesprávná postura).

Roku 2014 jsem získala certifikát závěsného systému TRX-osobní trenér (STC) s vynikajícím trenérem Jakubem Wurzlem.

A jdu dále 🙂 Určitě to pro mě není konečná stanice 🙂 Vím, že je to moje největší láska a nemám v plánu zůstat na jednom bodě…Proto jsem si zvolila místo technického oboru geodézie obor sportovní…je nádherné vidět, jak cvičení pomáhá na těle i duši klientek a to mi dává sílu k této práci 🙂 S vámi milé klientky….:)

Jde o široké spektrum, jde o doživotní učení a to je na tom to nejkrásnější 🙂